ROZVOZ krabiček po Olomouci ZDARMA +420 777 344 598, +420 777 344 340
dále rozvážíme do Prostějova
Objednejte ještě dnes OBJEDNAT KRABKY

Naše nabídka stravovacích programů

Stravovací programy  KLASIK 5 000 - 10 000 kJ ( snídaně, svačina 1, oběd, svačina 2, večeře)
Stravovací programy jsou určené pro všechny, kteří chtějí mít dostatek vyvážené stravy po celý den. Tyto programy jsou sestaveny tak, aby energie z jídel byla Vašemu tělu dodávaná postupně. Z celkového denního příjmu tvoří snídaně cca 20% , svačina 1 cca 15%, oběd cca 30%, svačina 2 cca 15% a večeře cca 20%.
Program KLASIK je sestaven z běžně dostupných a kvalitních surovin, které vychází zejména z naší české kuchyně. Rozložení sacharidů, bílkovin a tuků je v poměru cca Sacharidy 45-50%, Bílkoviny 20-25% Tuky 30%, což odpovídá principům zdravé výživy. 

OFFICE menu

Menu do práce je vhodným výběrem pro ty, kteří chtějí jíst v průběhu pracovní doby pravidelně a vyváženě a večeři si rádi dají společně s rodinou nebo přáteli. OFFICE menu je možné odebírat i ve variantě : snídaně, svačina 1, svačina 2 , večeře - tato možnost je pro ty, kteří rádi obědvají se svými spolupracovníky.

Menu SOV - snídaně, oběd, večeře
Rádi pro Vás připravíme také hlavní jídla dne ( snídani, oběd a večeři) z různých variant stravovacích programů. Výběr je možný z programu 5 000 - 10 000KJ. Tento program uvítají zejména ti, kteří si rádi vychutnají svačinky po svém.

LOW CARB - nízkosacharidové krabičky

UPOZORNĚNÍ - program LOW CARB momentálně nepřipravujeme. Máte-li zájem o LC krabky, kontaktujte nás. Po naplnění minimální kapacity rádi znovu program nabídneme a budeme Vás kontaktovat.

LOW CARB program jsme pro Vás připravili v celodenní variantě - každý den Vám přivezeme 3 hlavní jídla - snídani, oběd a večeři.
V této nízkosacharidové stravě není třeba počítat kalorie nebo se omezovat.
Při LOW CARB stravování je výrazně snížen příjem sacharidů - oproti běžným výživovým doporučením.
Když nemá organismus sacharidy, začíná spalovat tuky, což je pro mnoho z nás důležité.
My se snažíme dodržovat max. 100g sacharidů za den. Navyšujeme přitom pouze tuky, bílkoviny držíme v běžných číslech.
Rádi bychom tuto variantu stravy nabídli zejména těm, kteří dlouhodobě řeší své zdravotní obtíže, nadváhu, únavu. 
Cukr a průmyslově zpracované potraviny dokáží v našich tělech nadělat velkou neplechu a proto jsme tyto potraviny z našeho jídelníčku vyškrtli.
 
Objednávky vždy 48 hodin předem,objednávky na další týden vždy do pátku předchozího týdne do 12:00. Rozvozy probíhají v rámci rozvozů krabičkové stravy denně kolem poledne, tak jak jste na ně zvyklí.
Cena za den nízkosacharidové stravy 420,-/ osoba/ den - min. objednávka na 5 dní.
Rozvoz je po Olomouci je ZDARMA, mimo Olomouc dle domluvy.
Objednávejte přes formulář na našich stránkách nebo na tel. 777 344 340.

 

Kalkulačka denního příjmu kalorií

Jsem: Muž Žena
Je mi:
let
Měřím:
cm
Vážím:
kg
Moje aktivita:
Výpočet denní spotřeby kalorií je pouze orientační. Kalkulačka nezohledňuje všechny vaše denní aktivity. Skutečná denní kalorická spotřeba se tak může mírně odlišovat.