ROZVOZ krabiček po Olomouci ZDARMA +420 777 344 598, +420 777 344 340
dále rozvážíme do Prostějova
Objednejte ještě dnes OBJEDNAT KRABKY

Doprava a rozvoz

Krabičky Vám přivezeme po Olomouci ZDARMA.
Za příplatek (od 20,-/os/den) jezdíme následující trasu - Olomouc - Pěnčín. (Hněvotín, Drahanovice, Topolany)

od 1.9.2022 nově zavážíme Chomoutov, Pňovice, Litovel tři dvory, Litovel ( trasu vozíme po naplnění rozvozové kapacity - pro aktuální informace nás kontaktujte).

Trasu Olomouc - Šternberk-Uničov jezdíme POUZE po naplnění minimální rozvozové kapacity - pro dotazy nás kontaktujte.(Samotišky, Toveř, Dolany, Hlušovice, Bohuňovice, Mladějovice, Újezd u Uničova, Brníčko, Uničov).

Možnost slevy při odběru více krabičkových menu na jednu adresu.
Doba doručení krabiček mimo Olomouc je dle rozvozové trasy v poledních až odpoledních hodinách - vždy den předem.

Platit můžete: hotově, převodem na účet, platební kartou (hlásit předem) nebo stravenkami. Platba stravenkami se neslučuje se slevami.

Menu na pondělí Vám doručíme v neděli (dle domluvy). Menu na ostatní dny Vám přivezeme vždy den předem od cca 11:00 ( dle domluvy). 

Víkendový balíček (pokud si jej objednáte) Vám přivezeme společně s pátečním menu - tedy ve čtvrtek.

Pokud Vám nevyhovuje rozvoz, můžete si krabičkovou stravu vyzvednout na výdejních místech. V případě dotazů ohledně rozvozu nás neváhejte kontaktovat.

 

GDPR : Zpracování osobních údajů od 1.2.2018 

Pro objednání zboží a jeho dodání je nevyhnutelné, aby zákazník poskytl své osobní údaje, kterými jsou jméno, příjmení, adresa, telefonický a e-mailový kontakt. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám, pouze využívány pro zasílání platebních údajů a newsletterových informací Našim zákazníkům.

Závaznou objednávkou dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů.

 

 

Kalkulačka denního příjmu kalorií

Jsem: Muž Žena
Je mi:
let
Měřím:
cm
Vážím:
kg
Moje aktivita:
Výpočet denní spotřeby kalorií je pouze orientační. Kalkulačka nezohledňuje všechny vaše denní aktivity. Skutečná denní kalorická spotřeba se tak může mírně odlišovat.